Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější města
popis

Vietnam - velký okruh

Vietnam Od 58 990,- Kč

O nás

Na našich webových stránkách www.zajezdy-do.cz najdete množství různých zájezdů do různorodých destinací celého světa. Jsou zde zájezdy několika renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří (CK Mayer&Crocus, CK Trumf, CK Amitours, CK KTour a dalších), které pořádají podrobné poznávací zájezdy nejen po Evropě, pobytové zájezdy s výlety, pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní, zájezdy s lehkou pěší turistikou a krátkodobé poznávací zájezdy. Mezi těmito zájezdy můžete najít také zájezdy do vzdálených zemí a exotických destinací. Mezi nejoblíbenější patří zájezdy do ChorvatskaFrancie, Itálie, Německa (vč.velmi pohostinné spolkové země Bavorsko), Portugalska (vč. květinového ostrova Madeira), Velké Británie, Turecka, Řecka (vč. bájného ostrova Kréta), Rakouska (vč. císařské Vídně a pěší alpské turistiky), Švýcarska, Spojených států amerických, skandinávských zemí (např.Norska, Finska) a na Island.

Naše zájezdy též můžete zakoupit u řady našich provizních prodejců (např. CA Trend Příbram)

Krakov - město králů

Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského národního parku.

Program

  1. Den: Odjezd z Prahy. KROMĚŘÍŽ (UNESCO), zahrady a arcibiskupské sklepy s ochutnávkou vína, ubytování v Beskydech. V červencovém termínu je místo Kroměříže návštěva Olomouce. V zářijovém termínu je místo Kroměříže návštěva Rožnova pod Radhoštěm.
  2. Den: KRAKOV (UNESCO), královský zámek Wawel, katedrála, Královská cesta, Collegium Maius, chrám P. Marie, Sukiennice.
  3. Den: Solný důl WIELICZKA (komplex kaplí v soli, UNESCO), KRAKOV - židovská čtvrť Kazimierz (UNESCO). Turistika v OJCOWSKÉM NP, bizarní skalní útvary, hrad OJCOW, Lokýtkova jeskyně.
  4. Den: KALWARIA ZEBRZYDOWSKA ( UNESCO) – významné poutní místo v Polsku s vycházkou trasou mezi kaplemi v okolních kopcích, návrat do Prahy pozdě v noci.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Autobusem

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
4. 5. - 7. 5.4 dní5 190,- KčVíce o ceně
Dospělí5 190,-
4. 7. - 7. 7.4 dní5 190,- KčVíce o ceně
Dospělí5 190,-
26. 9. - 29. 9.4 dní5 190,- KčVíce o ceně
Dospělí5 190,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • 3x ubytování v hotelu (1x v ČR s polopenzí, 2x v Polsku se snídaní)
  • průvodce
  • dopravu autobusem

Fakultativně

  • 1/1 pokoj – povinný při nedoobsazení
  • 2x večeře
  • pojištění léčebných výloh a storna

Rychlý kontakt

CK Mayer + Crocus s.r.o.

Email: ckmayer@iol.cz

Tel: 241 432 483

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?