Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější města
popis

Národní parky USA

Spojené státy americké Od 72 990,- Kč
popis

Vietnam - velký okruh

Vietnam Od 58 990,- Kč

O nás

Na našich webových stránkách www.zajezdy-do.cz najdete množství různých zájezdů do různorodých destinací celého světa. Jsou zde zájezdy několika renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří (CK Mayer&Crocus, CK Trumf, CK Amitours, CK KTour a dalších), které pořádají podrobné poznávací zájezdy nejen po Evropě, pobytové zájezdy s výlety, pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní, zájezdy s lehkou pěší turistikou a krátkodobé poznávací zájezdy. Mezi těmito zájezdy můžete najít také zájezdy do vzdálených zemí a exotických destinací. Mezi nejoblíbenější patří zájezdy do ChorvatskaFrancie, Itálie, Německa (vč.velmi pohostinné spolkové země Bavorsko), Portugalska (vč. květinového ostrova Madeira), Velké Británie, Turecka, Řecka (vč. bájného ostrova Kréta), Rakouska (vč. císařské Vídně a pěší alpské turistiky), Švýcarska, Spojených států amerických, skandinávských zemí (např.Norska, Finska) a na Island.

Naše zájezdy též můžete zakoupit u řady našich provizních prodejců (např. CA Trend Příbram)

Bali - ostrov bohů

Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, azurové moře, světlé pláže, sopky, a milí lidé - to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend, starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti. Bali, nazývané „ostrov bohů“, je součástí indonéského souostroví s jeho pět tisíc kilometrů dlouhým řetězcem více než sedmdesáti tisíc ostrovů, které leží mezi Malajsií na západě a Austrálií na východě. Leží východně od ostrova Jávy v souostroví Malé Sundy, jen několik stupňů pod rovníkem. Patří mezi nejpopulárnější a nejnavštěvovanější destinace v Indonésii. Svojí rozlohou je ostrov malý, nedosahuje ani 150 km z jednoho konce na druhý, je sopečného původu a obdařen úrodnou půdou, z níž převážnou část tvoří terasovitá políčka. Vnitrozemí ostrova je hornaté, tvořené dvěma sopečnými krátery - posvátným Gunung Agung a Batur se stejnojmenným jezerem. Bali nabízí 400 km překrásných pláží, které jsou místy přerušované divoce rozeklanými pobřežními skalami, pobřeží je místy vystaveno obrovským příbojovým vlnám Indického oceánu. Jedním z nejvýznamnějších mořských chrámů na Bali je Tanah Lot. Jeho svatyně stojí na skále, která je kolem dokola obklopena vodou a hlídána před špatnými silami a vetřelci jedovatými mořskými hady. Také obdivovatelé netopýřích jeskyní si přijdou na své v Goa Lawah, asi 9 km od Klungkungu. Stropy jeskyní jsou posety tisíci netopýrů. Co se týče kultury, Bali zůstalo jedinou hinduistickou společností v jihovýchodní Asii a bohatý náboženský život zasahuje do všech oblastí současného života. V závěru našeho programu navštívíme nedaleké Lembongské souostroví, asi 12 km od ostrova Bali. Díky relativně malé návštěvnosti je přímo ideální pro relaxaci. Na krásné, opuštěné pláže s pískem a průzračným mořem budete jistě dlouho vzpomínat. Provází Marek Bejr. Vzhledem k tomu, že Bali je silně náboženským ostrovem, CK si vyhrazuje právo na malou změnu programu v rámci uzavření některého z chrámů z důvodu přípravy či konání náboženského svátku.

Program

 1. Den: Odlet z ČR do INDONÉSIE.
 2. Den: Přílet na BALI večer, ubytování poblíž světoznámé surfařské pláže a místního „městečka“ KUTA .
 3. Den: Celodenní relax v oblasti KUTA -LEGIAN , možnost koupání, četné restaurace a hudební kluby - vyrovnávání se s časovým posunem.
 4. Den: Průzkum severní oblasti Bali. Návštěva jezerního kláštera ULUNDANU ze 17. stol. zasvěceného jezerním bohům na BRATANSKÉM JEZEŘE, které zavlažuje svou vodou četná rýžová pole. BUAYNSKÉ JEZERO nás přivítá všudypřítomnými opičkami, od jezera TAMBLINGAN budeme mít nádherný výhled na místní hory porostlé nepropustnou džunglí. Z vesničky MUNDUK zažijeme takřka ptačí pohled na rýžová pole, plantáže kávy a hřebíčku. Další zastávka v severní části Bali bude patřit termálním pramenům BANJAR s možností koupání a krátké relaxace v blízkosti buddhistického kláštera, takřka věrné kopie chrámového komplexu BOROBUDUR na Jávě - BRAHMA ARAMA VIHARA, který rovněž navštívíme. Odpolední relaxace proběhne na pláži LOVINA s černým sopečným pískem. Cestou zpět na ubytování neopomineme ani 35 m vysoký vodopád GIGIT. Podvečerní příjezd do podhorské umělecké vesničky UBUD - ubytování.
 5. Den: Dopoledne k místní činné sopce MT. BATUR (1 717 m n. m.) se zastávkou na rýžových terasových políčkách. Odpoledne návštěva pralesních chrámů GUNUNG KAWI s královskými hrobkami z 11. stol., ke kterému sejdeme po vice než 200 schodech okolo rýžových polí a vodních chrámů TIRTA EMPUL (UNESCO) s chrámovými bazénky a prameny. Odpolední příjezd do UBUDU . Pěší výlet do OPIČÍHO LESA, večer možnost návštěvy představení balijských tanců s krásnými tanečnicemi. Fakultativně lze tento den absolvovat brzký ranní výstup na sopku Batur s pozorováním východu slunce (cca 35 USD), dopolední spojení s hlavní skupinou a pokračování v programu dne.
 6. Den: celodenní výlet po nejznámějších balijských chrámech. Královský TAMAN AYUN z pol. 17. stol. (UNESCO), směrový BATUKARU (UNESCO) zasvěcený bohu Madaweda, nacházející se uprostřed lesů na úpatí hory Batukaru. Zemědělskou krajinou JATILUWIH (UNESCO) s četnými rýžovými poli a plantážemi kakaa, durianu, avokáda apod. dorazíme k moři, abychom navštívili jedinečný chrám z 16. stol TANAH LOT (UNESCO) postavený na skalnatém ostrohu v moři. Večerní příjezd na ubytování do oblasti SANUR .
 7. Den: Relaxace a pobyt u moře. Pro zájemce odpolední nenáročná procházka k místnímu chrámu BELANGJONG, kde budeme moci spatřit nejstarší artefakt na Bali - kamennou stélu oslavující vítěznou bitvu v 9. století.
 8. Den: Výlet po východní oblasti Bali - návštěva sídla boha lásky SEPARAPURA s plovoucími pavilóny, netopýří jeskynní chrám GOA LAWAH a další přírodní zajímavost, např. kaňon SUKAWATI (v případě příznivého počasí).
 9. Den: Relaxace a pobyt u moře.
 10. Den: dopoledne přeplutí na LEMBONGSKÉ OSTROVY, které jsou malým rájem mezi ostrovem BALI a LOMBOK . S četnými romantickými plážemi, úchvatným západem slunce, mangrovníkovými lesy i bohatým mořským životem, budete marně hledat obdobné místo na světě. Relaxace a pobyt u moře, možnost pěších výletů (nebo na zapůjčeném motocyklu) po ostrovech.
 11. Den: odpolední přesun z ostrova zpět na BALI do SANURU , ubytování v hotelu, po zbytek dne relaxace.
 12. Den: po poledni odjezd do jižní části Bali . Odpolední koupání na jedné z pláží jižního poloostrova s nádherným pískem a útesy. Podvečerní návštěva chrámu ULUWATU z 11. století (UNESCO), který je postavený na stometrových útesech nad Indickým oceánem. Odjezd na ubytování.
 13. Den: relaxace, pobyt u moře, poslední nákupy. Společná večeře v balijsko-indonéském stylu. Odjezd na letiště.
 14. Den: Odlet z Indonésie zpět do ČR.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
6. 4. - 20. 4.15 dní45 900,- KčVíce o ceně
Dospělí45 900,-
2. 11. - 16. 11.15 dní45 900,- KčVíce o ceně
Dospělí45 900,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • společnou večeři
 • místní průvodce
 • vedoucí zájezdu
 • 12x ubytování v hotelech střední třídy se snídaní
 • lodní transfer
 • zpáteční letenku vč. letištních tax a poplatků
 • místní dopravu v rámci programu (minibusy, taxi, bema)
 • pojištění léčebných výloh a storna

Cena nezahrnuje

 • bakšišné
 • vstupné
 • stravu
 • fakultativní programy

Fakultativně

 • připojištění vyššího storna do 40.000 Kč
 • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení

Rychlý kontakt

CK Mayer + Crocus s.r.o.

Email: ckmayer@iol.cz

Tel: 241 432 483

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?