Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější města
popis

Írán - velký okruh - letecky

Írán Od 49 990,- Kč

O nás

Na našich webových stránkách www.zajezdy-do.cz najdete množství různých zájezdů do různorodých destinací celého světa. Jsou zde zájezdy několika renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří (CK Mayer&Crocus, CK Trumf, CK Amitours, CK KTour a dalších), které pořádají podrobné poznávací zájezdy nejen po Evropě, pobytové zájezdy s výlety, pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní, zájezdy s lehkou pěší turistikou a krátkodobé poznávací zájezdy. Mezi těmito zájezdy můžete najít také zájezdy do vzdálených zemí a exotických destinací. Mezi nejoblíbenější patří zájezdy do ChorvatskaFrancie, Itálie, Německa (vč.velmi pohostinné spolkové země Bavorsko), Portugalska (vč. květinového ostrova Madeira), Velké Británie, Turecka, Řecka (vč. bájného ostrova Kréta), Rakouska (vč. císařské Vídně a pěší alpské turistiky), Švýcarska, Spojených států amerických, skandinávských zemí (např.Norska, Finska) a na Island.

Naše zájezdy též můžete zakoupit u řady našich provizních prodejců (např. CA Trend Příbram)

Portugalsko - velký okruh letecky

Vydejte se s námi do Portugalska. Budete uchváceni nádhernou krajinou, plážemi i divokým pobřežím Atlantiku a především úchvatnými kulturními a historickými památkami, z nichž mnohé jsou zařazeny na seznam UNESCO.

Program

 1. Den: Ve večerních hodinách odlet z ČR do Portugalska. Transfer do hotelu, ubytování v hotelu.
 2. Den: LISABON – dopoledne první část prohlídky metropole Portugalska s nejvýznamnější památkou klášterem Sv. Jeronýma v BELEMU. Prohlédnout si budete moci také obranou věž Torre de Belém. SINTRA – královské letovisko, jedno z nejstarších v Portugalsku, opěvované pro svoji krásu mnoha básníky. Prohlédnout si můžete královský palác, zámek Pena i řadu dalších historicky cenných staveb. CABO DA ROCA – nejzápadnější výběžek Evropy. Večer příjezd do FATIMY , jednoho z nejvýznamnějších poutních míst křesťanského světa. Nocleh.
 3. Den: BATALHA – pro svou krásu ve všech dějinách umění vyzdvihovaný klášter. ALCOBACA – starobylé městečko s klášterem P. Marie z 12. století. TOMAR – historické město, kterému vévodí templářský hrad z 12. století, později v 15. století přestavěný na tzv. Convento de Cristo. Konvent představuje neuvěřitelně rozsáhlý komplex staveb. Přejezd na sever Portugalska. Nocleh.
 4. Den: Dopoledne prohlídka přístavního města PORTO , známého svým vinařstvím (portské). COIMBRA – univerzitní město (druhá nejstarší univerzita v Evropě), první hlavní město Portugalska. Stará katedrála, kostel sv. Kříže, univerzita s proslulou knihovnou. Nocleh.
 5. Den: Dopoledne příjezd do LISABONU . Prohlídka historického centra, čtvrti Alfama, náměstí Rossio, které je kulturním i společenským centrem města, aj. Ubytování v hotelu. Večer doporučujeme posezení v některé z typických portugalských restaurací s živou hudbou ve stylu fado.
 6. Den: EVORA – historické centrum je na seznamu památek UNESCO. Odpoledne přejezd na nejnavštěvovanější portugalské pobřeží – ALGARVE . Krátká procházka kolem útesů na pobřeží Algarve . Nocleh.
 7. Den: ALGARVE – jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Návštěva CABO DE SAN VINCENTE – nejjihozápadnějšího výběžku Evropy s majestátním majákem. Možnost plavby lodičkami kolem rozeklaného skalnatého pobřeží u LAGOSU . Nocleh.
 8. Den: Dopoledne odlet z Fara (Algarve) do Lisabonu. Zde přestup na let do Prahy.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
22. 5. - 29. 5.8 dní27 990,- KčVíce o ceně
Dospělí27 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • průvodce
 • 3x večeři
 • 7x snídani
 • 7x ubytování (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • autobusovou dopravu v Portugalsku
 • zavazadlo k odbavení
 • leteckou dopravu Faro (Algarve) - Lisabon
 • leteckou dopravu Praha - Lisabona zpět

Fakultativně

 • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení
 • pojištění léčebných výloh a storna do 40 000 Kč

Rychlý kontakt

CK Mayer + Crocus s.r.o.

Email: ckmayer@iol.cz

Tel: 241 432 483

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?